Saç Ekimi Fiyatları

Günümüzde pek çok insan, özellikle de erkekler saç dökülmesi ve erken yaşta kellik problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Her ne kadar erkekler bu sorundan daha çok sıkıntı çekse de kadınlar da saç dökülmesi problemi ile yüzleşmektedir. Bu problem maalesef kimi zaman rahatsız edici bir düzeye ulaşmaktadır. Saç dökülmesi ve kelliğin temelinde birçok etmen bulunmaktadır. Bu etmenler ise ilaç kullanımı, genetik yatkınlık, stres, çevresel faktörler gibi şeylerdir.  Saç ektirmek isteyen kişilerin temelde merak ettiği husus ise saç ekimi fiyatları konusudur. Her sektörde olduğu gibi günümüzde saç ekimi sektöründe de fiyatlar sürekli olarak değişim gösterebilmektedir. Saç ekimi yaptırmayı düşünen kişiler öncelikli olarak fiyat araştırmasına girmelidir. Saç ekimi fiyatları, saç ekim merkezlerine göre de değişim gösterir. Örneğin ucuz fiyatlara saç ekimi yapan yerleri kötü diye nitelendirmemek aynı zamanda pahalı olanlara da iyi dememek gerekmektedir. Bir merkezin iyi olup olmadığını öğrenmek için kullanıcı yorumlarını okumak her zaman için en güvenilir yöntemdir.

SAÇ EKİMİ FİYATLARI VE DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR

Saç ekimi fiyatları her zaman için değişiklik gösterebilir demiştik. Peki bu hususta özellikle hangi noktalara dikkat etmemiz gerekir?

  • Saç ekimi fiyatları eğer çok düşükse ya da çok yüksekse merkeze gitmeden önce konuya dikkatli yaklaşmak ve iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir.
  • Garanti belgesi gibi göz boyayan belgelere itimat etmeyin.
  • Greft sayısına göre fiyatlandırma yapan yerlere güvenmeyin.

2018 saç ekimi fiyatları için tek bir rakam vermemiz mümkün değildir. Saç ekimi ücretleri doktor muayenesinden sonra belirlenmektedir. Saç ekimi ücretleri genellikle 4 bin Türk Lirası ve 16 bin Türk Lirası arasında değişim göstermektedir. Bu fiyat aralığı kişinin kelliğinin yapısına, ekilecek saç oranına ve saç merkezinin politikalarına bağlıdır.

MERKEZİMİZDE SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi fiyatları saçın yapısına ve kelliğin durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin greft sayısına göre ücretlendirme, açık alana göre ücretlendirme, saate göre ücretlendirme gibi kriterler vardır. Fakat biz merkez olarak seansa göre ücretlendirme yaparak müşterimizin de haklarını gözetiyoruz. Bu şekilde müşterimiz operasyon sonrasında şişirilmiş bir fatura ile karşılaşmamış oluyor.